Responsive web design

„Zobrazení stránky optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.).“

Co je to responsive web design ?

Je to takový návrh nebo šablona webové stránky, která pružně reaguje na velikost prohlížeče a určuje, jak se v jakém zařízení (počítač, tablet, mobil) bude zobrazovat.

Proč mít www stránky responsive ?

Výhody, které uživatelům a potencionálním zákazníkům vašich www stránek přináší responsive design (reagující návrh), jsou následující:

  • přehlednost
  • dostupnost
  • rychlost

Co to pro Vás znamená ?

Vaše www stránky budou dostupnější a přístupnější. Uživatelé, kteří budou procházet vaše webové prezentace z počítače, nepoznají žádný rozdíl. V případě, že máte www stránky dobře optimalizovány, dostanou se ke všem důležitým informacím.
Když ale nebudete mít www stránky responsive (pružné), návštěvníci a zákazníci příchozí z mobilních zařízení, mohou snadno přehlédnout novinky nebo důležité informace. Pomocí responsive designu dokážete říci, které prvky jsou pro návštěvníky důležité a které nejsou. Texty, obrázky a tlačítka se přizpůsobí přesně velikosti zařízení, ze kterého se návštěvník připojuje.

Přidejte se k dalším

Přizpůsobte svoje www stránky mobilním návštěvníkům, protože podle statistik se stále více lidí připojuje z mobilních zařízení. Udělejte své stránky dostupnými i pro ty, kteří dříve odešli z důvodu nepřehledného zobrazení.

Poptejte u nás responsive web design

Napište nám, analyzujeme vaše www stránky a zdarma vytvoříme nabídku úpravy vašich www stránek, nebo vám webové stránky vytvoříme nové. 

Chcete navrhnout a vyrobit responsive webdesign ?

Kontaktujte nás. Zdarma vám nabídneme řešení šité na míru přesně pro vás. Vyrobíme vám osobité, moderní a uživatelsky přehledné www stránky díky kterým předběhnete konkurenci.