Reference

„Námi realizované webové prezentace“

Obchod s drony

Web pro firmu PILOTE PROFESSIONNEL s.r.o.

082016
ZŠ Vnorovy

Grafický návrh pro ZŠ Vnorovy

062013
Společnost pro služby v oblasti controllingu a vzdělávání

Web pro firmu Kegler - Společnost pro služby v oblasti controllingu a vzdělávání

122013
Kosmetika Bella Donna

Web pro firmu, Kosmetické studio BELLA DONNA vzniklo v roce 2011, naším cílem je dopřát klientkám luxus, pohodu, relaxaci, osobní přístup, vyhrazený čas pro individuální potřeby každé z klientek. K tomu nám pomáhá kvalitní profesionální italská kosmetika Alissa Beauté a BIOLINE.

052012
ELG-ELECTRIC, s.r.o.

Web jsme realizovali pro projekční, obchodní a montážní společnost ELG-ELECTRIC, s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku již od roku 2001 jako společnost, která se bezesporu řadí mezi významné firmy České republiky v oblasti ELEKTROTECHNIKY.

042012
masáže Uherské Hradiště

Web pro firmu Mobilní klinika. Žijeme v uspěchané době, většinu času trávíme v práci či zaměstnání. Ať se jedná o sedavé zaměstnání, dlouhodobou jízdu v autě, nebo jednostrannou fyzickou zátěž, to vše neblaze působí na naši páteř.

062012
Výpočetní technika, TV-Audio-Video, Mobilní telefony, Internet

Web a seo optimalizace pro firmu ES-servis která se zabývá výpočetní technikou.

032011

3.místo Seznam - klíčové slovo Úklidová technika
9.místo Seznam - klíčové slovo Čistící technika
TCS Česká republika, s.r.o

Web a seo optimalizace pro firmu TCS Česká republika, s.r.o, která se zabývá úklidovou technikou. Představte si naleštěné podlahy, čisté koberce nebo zametené chodníky. Specializujeme se na úklidovou techniku, zametací a čistící stroje, mycí stroje, podlahové mycí automaty, průmyslové vysavače a další pomocníky, kteří uklidí vše tak, že z Vaší představy se stane skutečnost..

122011

3.místo Seznam - klíčové slovo Úklidová technika
9.místo Seznam - klíčové slovo Čistící technika
TCS Slovenská republika, s.r.o

Web a seo optimalizace pro firmu TCS Slovenská republika, s.r.o která se zabývá úklidovou technikou.

082012

3.místo Seznam - klíčové slovo Úklidová technika
9.místo Seznam - klíčové slovo Čistící technika
BEST WESTERN Hotel GRAND***

Web hotelu BEST WESTERN Hotel GRAND*** Uherské Hradiště

092009
Přítel Ajťák

Kompletní řešení webu Přítel Ajťák. Jsme mladou, svobodnou a dynamicky se rozvíjející společností zakládající si na pozitivním přístupu, lidských hodnotách a víme, že jsme tak silní, jak silný je nejslabší článek našeho týmu. Proto se náš tým skládá ze samých skvělých lidí, odborníků v oblastech IT, multimedií a A-V techniky, pro které není práce pouhou povinností, ale především životní filosofií naplňující je samé.

022012
Pružinárna Josef Sečkař

Výroba www stránek Pružinárna Josef Sečkař. Firma byla založena 10. 4. 1990 panem Josefem Sečkařem jako fyzickou osobou. Výroba začala v pronajatých prostorách objektu bývalého Státního statku, který již má v osobním vlastnictví. Nákupem nových i starších strojů se strojový park rozrostl celkem na výrobní plochu 2000 m².

102011
Kosmetika ARS

Stránky pro Kosmetika ARS. ARS kosmetika, poskytuje jedinečné a nadstandardní služby. V našem salonu Vám nabízíme širokou škálu možností ošetření pleti, líčení, poradenství, permanentní make-up, modeláž nehtů, prodloužení řas.

042011
Nejen Patchwork

Tvorba internetového eshopu Nejen Patchwork. Vážení zákaznící. Velkou výhodou našeho e-shopu je, že veškeré nabízené zboží Vám můžeme ušít na zakázku v jiné velikosti či jinak barevně laděné. Stačí nás kontaktovat. V našem e-shopu najdete: patchworkové povlaky na polštářky - patchworkové přehozy na postele - dětské kapsáře - dětské povlaky na polštářky - povlečení do postýlek - zavinovačky pro miminka - bryndáčky, na které Vám rádi vyšijeme jméno dítěte, obrázek nebo nápis.

072011
Zpneu Auto

Internetový obchod pro společnost ZPNEU AUTO. Od poloviny roku 2008, kdy vznikla firma Zpneu-auto, Vám nabízíme kvalitní kompletní služby v oboru auto-pneuservis. V současné době mame v provozu dve specializované pracoviště a odpovědný personál s dlouholetou praxí v oboru. Vice o našich službách a vybavení se dozvíte v sekci služby.

082009
H-Květiny

Internetový obchod pro společnost H-Květiny. Vážení zákazníci, naše květinářství už 18 let pro Vás připravuje nejrůznější kytice a květinové aranže pro radost a jakoukoliv příležitost. Těší nás, že se k nám rádi vracíte a to je pro nás tou nejlepší odměnou.

052010

1.místo Seznam - klíčové slovo Květiny
1.místo Seznam - klíčové slovo Rozvoz květin
EURO VÝTAHY s.r.o.

Web pro společnost EURO VÝTAHY s.r.o. Společnost EURO VÝTAHY s.r.o. byla založena za účelem poskytování komplexních služeb v oblasti výtahové techniky. Realizujeme dodávky nových výtahů všech typů a nosností, zabýváme se rekonstrukcemi osobních i nákladních výtahů, specializujeme se na modernizace.

042011
MORAVIA FLOOR s.r.o.

Web pro společnost MORAVIA FLOOR s.r.o. V roce 2007 naše společnost rozšířila svou činnost v poskytování služeb uměleckého kovářství a kovovýroby. Zaměření této divize je především na zakázkovou výrobu a kvalitní řemeslné zpracování.

052007
RIVAL FLOOR s.r.o.

Web pro společnost RIVAL FLOOR s.r.o. Od roku 1995 v oblasti průmyslových podlah vyvíjí společnost RIVAL FLOOR, s.r.o. stálou snahu nabídnout kvalitní a cenově dostupná řešení.

112007
JANYŠKOVÁ s.r.o.

Web pro společnost JANYŠKOVÁ s.r.o. Firma byla založena 1.1.1992. Paní Jiřinou Janyškovou. V této době měla firma jen 3 zaměstnance. Zájem o kvalitní služby firmy rychle rostly. Firma se začala rozrůstat. V roce 2005 se firma přejmenovala na firmu JANYŠKOVÁ s.r.o..

082010
TEPELNÁ ČERPADLA LUDVÍK s.r.o.

Web pro společnost TEPELNÁ ČERPADLA LUDVÍK s.r.o. Firma Tepelná čerpadla Ludvík byla založena v roce 2002 . V roce 2007 změnila právní formu na společnost s ručením omezeným. Od založení provedla firma více než 400 instalací tepelných čerpadel. V roce 2007 rozšířila svou činnost o montáž solárních systémů a větracích systémů s rekuperací .

062009
ZLOMEK KRABIČKY

Web pro společnost ing. Antonín Zlomek. Dřevěné krabičky, které jsou většinou označovány jako DŘEVĚNÉ OBALY, mají širokou škálu použití. Rozměry dřevěných krabiček nás nijak nelimitují, proto jsme schopni vyrobit téměř jakýkoliv tvar a velikost. Stejně tak tomu je i u dřevěných bedýnek, dřevěných šuplíků a dalších dřevěných výrobků, které jsme schopni také potisknout nebo obarvit.

022011
Comfis s.r.o.

Web pro společnost Comfis s.r.o. Společnost COMFIS s.r.o., se sídlem v Buchlovicích, zahájila svoji činnost v roce 2004 a hlavním předmětem její činnosti je poskytování IT služeb a produktů. Aktivně spolupracujeme se společnostmi jako např. HP ČR, AutoCont, Teufel Software GmbH na významných projektech. Na trhu střední Evropy distribuujeme autentifikační softwarové a hardwarové produkty firmy Softex Inc. USA a ZK Software.

092008
TECOM paper s.r.o.

Web pro společnost TECOM paper s.r.o. Historie firmy TECOM paper s.r.o. začala v květnu 1990, kdy Ing. Josef Trš získal povolení k podnikání v oblasti instalace a servisu kancelářské techniky. V počátku se firma soustředila na instalace a servis telefaxů, spolu s dodávkou spotřebního materiálu - roliček telefaxového papíru.

102008
PODŠKUBKA-VZT, s.r.o.

Seo optimalizace pro firmu PODŠKUBKA-VZT, s.r.o., Společnost PODŠKUBKA-VZT, s.r.o. čerpá z více jak dvacetiletých zkušeností v oborech vzduchotechnika, klimatizace, klempířství a zámečnictví. Tyto služby nabízíme po celé České republice, nejčastěji však v okolí měst Uherské Hradiště a Zlín.

062012
Umělecké kovářství

Seo optimalizace pro firmu ZAMKOV, Společnost ZAMKOV Nabízí produkty uměleckého kovářství.

052012