Internetový obchod

„Internetový obchod (e-shop), tvorba e-shopů.“

Nabízejte, prodávejte a vydělávejte s naším e-shopem.

Není nic snažšího, než Vaše zboží nabídnout zákazníkům na internetu. Pomůžeme Vám nastavit a realizovat možnosti prodeje Vašich výrobků a služeb v internetovém obchodě.

Uspokojíme jak malé, tak i velké internetové prodejce. E-shopy a jejich cenu konfigurujeme přesně podle Vašich požadavků, proto neplatíte za něco, co nevyužíváte.

Nabízíme dva typy financování:

  • měsíční paušál - výše měsíčního paušálu závisí na tom, jaká funkčnost bude do e-shopu nastavena. Tyto moduly jako například způsoby platby, optimalizace, propojení se skladovým hospodářstvím atd. udávají celkovou cenu, kterou zaplatíte měsíčně po aktivní dobu provozu e-shopu. Malé projekty začínají již od 250kč/měsíc.

  • procenta z prodeje - v případě, že prodáváte produkty, které umožní tuto možnost, dohodneme s Vámi procenta ze zisku. Tato možnost je individuální a sami posuzujeme, které projekty zvolíme pro toto financování. Pokud uznáme, že Váš e-shop zařadíme do této skupiny, funkčnost a možnosti internetového obchodu nastavíme na maximální hodnoty.
V případě jakéhokoliv dotazu nebo možnosti realizace právě pro Váš e-shop nás prosím kontaktujte.

Chcete navrhnout a vyrobit internetový obchod ?

Kontaktujte nás. Zdarma vám nabídneme řešení šité na míru přesně pro vás. Vyrobíme vám osobité, moderní a uživatelsky přehledné www stránky díky kterým předběhnete konkurenci.