Copywriting

„Píšeme texty za Vás - když už si nevíte rady.“

Co je to COPYWRITING ?

Copywriter :

Copywriter, z angl. copy (kopie, předloha) a writer (spisovatel, autor), český ekvivalent se příliš nepoužívá, nabízí se výrazy reklamní textař, slovotepec nebo písmák. Copywriter je specialista, který má za úkol psát čtivé a obchodně úspěšné texty. Do jeho tvorby nejčastěji spadají texty reklam, webových stránek, tiskových zpráv, PR článků, katalogů a návrhy sloganů a názvů.

Cílem copywritera je napsat text, který osloví své čtenáře a dovede je k požadované akci (objednání produktu/služby apod.). .. zdroj wikipedia.org link

Co od nás dostanete ?

Pokud si nevíte rady se psaním textů pro Vaše www stránky, jsme schopni Vám tyto texty vytvořit.

Ne každý je spisovatel, nebo má čas vysedávat s tužkou a papírem a dávat dohromady texty pro svoji webovou prezentaci. Navíc, pokud v tom nemá praxi, nenapíše text takový, aby byl i optimalizován pro vyhledávače (SEO). My jsme schopni vám tuto službu nabídnout a vytvořit Vám funkční a působivé texty pro Vaše webové prezentace.

V ceníku se dozvíte, kolik Vás to bude stát.

Chcete navrhnout a vyrobit texty ?

Kontaktujte nás. Zdarma vám nabídneme řešení šité na míru přesně pro vás. Vyrobíme vám osobité, moderní a uživatelsky přehledné www stránky díky kterým předběhnete konkurenci.